REATTACH THERAPY CONFERENCE 2018

The solitary genius is a myth: we need to work together!

 

April 14th and 15th 2018
Eindhoven City Center
Natlab Plaza Futura
Kastanjelaan 500
5616 LZ Eindhoven
The Netherlands

Conference Program
Keynote Speakers
Parallel Sessions

ReAttach congres 2018-470
ReAttach congres 2018-422
ReAttach congres 2018-442
ReAttach congres 2018-379
ReAttach congres 2018-411
ReAttach congres 2018-463
ReAttach congres 2018-337
ReAttach congres 2018-374
ReAttach congres 2018-202
ReAttach congres 2018-175
ReAttach congres 2018-64
ReAttach congres 2018-193
ReAttach congres 2018-279
ReAttach congres 2018-307
ReAttach congres 2018-350
ReAttach congres 2018-369
ReAttach congres 2018-65
ReAttach congres 2018-90
ReAttach congres 2018-67
ReAttach congres 2018-106
ReAttach congres 2018-158

Accreditatie

  • FGzPT GZ-psycholoog: 12 pt

  • NIP (K&J) /NVO (OG) / SKJ: 22.5 pt

  • 15 voor herregistratie / 7.5 voor behandeling

  • NIP Eerstelijnspsychologie ELP herregistratie: 14 pt

  • Ned. Vereniging v. Psychiatrie: 12 pt

  • Toegepaste Psychologen: 14 pt

  • LV POH-GGZ: 14 pt

  • NVRG: 6 pt

  • Verpleegkundig Specialisten Register: 12 pt

  • GGZ en preventieve, acute, intensieve en chronische somatische zorg

  • Kwaliteitsregister V&V /Register Zorgprofessionals

  • Consultatieve psychiatrie, GGZ, SPV, VG: 14 pt

  • ReAttach Therapy Foundation organized the first International conference on April 14-15, 2018 at Eindhoven, The Netherlands .

  • Academicians and Therapists  from across the globe participated in the conference.   

ReAttach Therapy Conference 2018

© 2017 by

Psyuni Trust

​​Call us:

+91 9151909090

St. ReAttach Therapy International

Frederik Hendrikstraat 13
5583 CL Waalre, The Netherlands

ReAttach India

529/228 C Rahim Nagar, Mahanagar, Lucknow 226006 (India)